Zespół

Elektoralna Dental Clinic to eleganckie i przestronne wnętrze oraz profesjonalny zespół lekarzy i higienistek, korzystający z najnowocześniejszego na świecie sprzętu diagnostyczno- medycznego. Posiadamy 10 komfortowo wyposażonych, klimatyzowanych gabinetów oraz salę operacyjną przeznaczoną m. in. do zabiegów w narkozie. Personel kliniki posługuje się językiem polskim, angielskim, rosyjskim i ormiańskim. Dzięki naszemu nieustannemu zaangażowaniu w rozwój dajemy Państwu dostęp do nowoczesnych technologii i wyspecjalizowanych lekarzy.

Lekarze
Kiworkowa Dżulietta

Kiworkowa Dżulietta

Specjalista stomatologii ogólnej Absolwentka Stawropolskiego Instytutu Medycznego, którego dyplom uzyskała w 1979 roku. W 1989 roku rozpoczęła pracę w Wojewódzkim Centrum Stomatologii, w którym pracowała dziesięć lat. Ukończyła specjalizację I stopnia w stomatologii ogólnej i otworzyła własną praktykę lekarską. Szczególne miejsce w jej sercu zajmuje działalność charytatywna. W 2005 roku wraz z córką dr n. med. Emmą Kiworkową – Rączkowską założyła Fundację Elektoralna Dzieciom, która w roku 2012 przekształciła się w Fundację Wiewiórki Julii. 23 marca 2012 roku dołączyła do Członków Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu. Uczestniczy w wielu sympozjach i konferencjach naukowych ze wszystkich dziedzin stomatologii.
Czytaj więcej
Bobin Dalia

Bobin Dalia

Absolwentka Lithuanian University of Health Sciences. Dyplom lekarza dentysty uzyskałam w 2017 roku. Już na studiach moim największym zainteresowaniem była ortodoncja, dlatego pracę magisterską pisałam właśnie z tej dziedziny – zdobyłam z tą pracą stypendium i pierwsze miejsce. Satysfakcjonuje mnie również praca w Fundacji Wiewiórkii Julii. Prywatnie wielbicielka podróży i kawy.
Czytaj więcej
Borsuk-Nastaj Beata

Borsuk-Nastaj Beata

Ukończyła studia w 2001 roku w Akademii Medycznej w Lublinie. Od 2003 roku pracuje na stanowisku asystenta w Katedrze Protetyki Stomatologicznej Instytutu Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2007 roku otworzyła specjalizację w zakresie protetyki stomatologicznej. Uczestnik ponad 30 konferencji naukowych i szkoleń praktycznych głównie z zakresu protetyki stomatologicznej. Jest autorką kilku publikacji naukowych. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego Sekcji Protetyki oraz OSIS.
Czytaj więcej
Brandt Rafał

Brandt Rafał

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Dyplom uzyskał w 2004 r. W latach 2007 – 2009 specjalizacja w Instytucie Matki i Dziecka w Zakładzie Wad Twarzoczaszki Poradni Rozszczepowej – leczenie dzieci z wadami wrodzonymi, w tym z rozszczepami. Od 2009 roku kontynuacja specjalizacji w Zakładzie Ortodoncji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizacja zakończona w 2012 roku egzaminem państwowym z drugim wynikiem w Polsce. Od kilu lat jako jeden z nielicznych ortodontów w kraju zajmuje się leczeniem wad zgryzu aparatem lingwalnym – Incognito. Uczestnik wielu szkoleń z dziedziny ortodoncji. Ortodoncja jest jego pasją. W Villa Nova Dental Clinic zajmuje się ortodoncją, biegle włada językiem angielskim.
Czytaj więcej
Brusikiewicz Monika

Brusikiewicz Monika

Jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie również odbywała staż podyplomowy ze wszystkich zakresów stomatologii. W Elektoralna Dental Clinic zajmuję się stomatologią zachowawczą i pedodoncją. Najważniejsze dla niej podczas wizyty jest komfort i zadowolenie pacjenta. Pacjentów przyjmuje w języku angielskim i francuskim. Prywatnie wielbicielka podróży i yogi.
Czytaj więcej
Celebańska Agnieszka

Celebańska Agnieszka

Ukończyła Akademię Medyczną w Białymstoku w 1997 roku. Interesuje się i poszerza swoje umiejętności w zakresie endodoncji, stomatologii minimalnie inwazyjnej oraz estetycznej (bonding). Prywatnie mama wspaniałego nastolatka.
Czytaj więcej
Cienkiera Zuzanna

Cienkiera Zuzanna

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie w 2007 roku. Tytuł specjalisty w dziedzinie periodontologii otrzymała w 2015 roku. Uczestniczyła w wielu kursach i szkoleniach, zarówno polskich jak i zagranicznych, z zakresu periodontologii i chirurgii stomatologicznej. Członek Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego. Wykonuje specjalistyczne zabiegi z zakresu periodontologii: regeneracji kości, pokrycia recesji dziąsłowych, pogłębienia przedsionka, gingiwektomii/gingiwoplastyki, gingiwoosteoplastyki, plastyki wędzidełek warg i języka, wydłużania koron zębów do protetycznego leczenia, usuwania guzków błon śluzowych, pobierania wycinków do badań histopatologicznych. Skoncentrowana na holistycznym podejściu do problemów pacjenta.
Czytaj więcej
Cieślikowska Barbara

Cieślikowska Barbara

specjalista pedodonta

Absolwentka warszawskiej Akademii Medycznej, długoletni pracownik Zakładu Stomatologii Dziecięcej Instytutu Stomatologii A.M. Z Elektoralna Dental Clinic związana od 2009 roku.Specjalizuje się w leczeniu dzieci i stomatologii zachowawczej. Uczestniczka wielu kursów stomatologicznych na których nieustannie poszerza swoją wiedzę.
Czytaj więcej
Cyburt Jolanta

Cyburt Jolanta

lekarz stomatolog, specjalista stomatologii ogólnej Absolwentka Wrocławskiej Akademii Medycznej. Dyplom uzyskała w 1989 r. Doświadczony stomatolog – specjalista I stopnia stomatologii ogólnej, z wieloletnim stażem zawodowym. Od wielu lat na bieżąco śledzi rozwój współczesnych metod stomatologii, uczestnicząc w licznych konferencjach naukowych i szkoleniach. Doskonała w leczeniu endodontycznym, protetycznym i zachowawczym. Pacjentów obsługuje w jęz. polskim, angielskim i rosyjskim. W Elektoralna Dental Clinic lekarz stomatologii zachowawczej, endodoncji i protetyki.
Czytaj więcej
Czerniak-Płatos Justyna

Czerniak-Płatos Justyna

Ukończyła Pomorską Akademię Medyczną na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym (2006 r.). Specjalizuje się w periodontologii. Długoletnia współpraca z Mazowieckim Centrum Stomatologii owocowała dużym doświadczeniem i leczeniem pacjentów na najwyższym poziomie.
Czytaj więcej
Gordon-Kapałka Marietta

Gordon-Kapałka Marietta

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, dyplom lekarza dentysty uzyskała w 2017 roku. Główne zainteresowana to stomatologia zachowawcza i pedodoncja. Wolontariuszka Fundacji Wiewiórki Julii. Prywatnie miłośniczka kryminałów, sportu i egzotycznych podróży.
Czytaj więcej
Górlicka Magdalena

Górlicka Magdalena

Doktor nauk medycznych, lekarz specjalista w dziedzinie protetyka stomatologiczna. Absolwentka studiów doktoranckich i Oddziału Stomatologii I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Wieloletnie doświadczenie zawodowe i naukowe stale wzbogaca kursami oraz uczestnictwem w sympozjach dotyczących najnowszych osiągnięć stomatologii. Z Elektoralna Dental Clinic związana od 2020 roku. Dba o piękny uśmiech naszych pacjentów. Wykonuje zabiegi z zakresu protetyki stomatologicznej i stomatologii estetycznej. Zajmuje sie leczeniem dysfunkcji narządu żucia. Praca jest jej pasją. Zawsze niezwykle skupiona i staranna. Dużo czasu poświęca każdemu na wstępną rozmowę i dokładne omówienie planu leczenia. Pacjenci cenią sobie jej profesjonalizm, indywidualne podejście oraz to, że jest zawsze uśmiechnięta. Otwarta i ciepła. Tworzy miłą atmosferę w gabinecie co znacznie podnosi komfort leczenia.
Czytaj więcej
Gortad-Żółkoś Magdalena

Gortad-Żółkoś Magdalena

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Dyplom lekarza dentysty uzyskała w 2010 r. Od tamtej pory systematycznie uczestniczy w szkoleniach oraz kursach, rozwijając swoją wiedzę, szczególnie w obszarze stomatologii estetycznej, a także zachowawczej. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej i estetycznej. Najchętniej stosuje metody o minimalnym stopniu inwazyjności. Wykonuje wypełnienia i licówki kompozytowe idealnie naśladujące naturalną anatomię zęba.
Czytaj więcej
Kida Weronika

Kida Weronika

Absolwentka  wydziału lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. W 2020r. Rozpoczęła specjalizację z chirurgii stomatologicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, a w 2023r. Zdała egzamin specjalizacyjny z najlepszym wynikiem w Polsce. W codziennej praktyce zajmuje się chirurgią stomatologiczną oraz periodontologią. Wszystkie zabiegi stara się wykonywać z wykorzystaniem lup lub mikroskopu, co znacznie zwiększa ich skuteczność. Zwraca uwagę na kompleksowe leczenie i edukację pacjenta. Doświadczenie zawodowe wzbogaca poprzez udział w licznych szkoleniach.
Czytaj więcej
Knysz Arkadiusz

Knysz Arkadiusz

Absolwent Białostockiego Uniwersytetu Medycznego. Dyplom lekarza dentysty uzyskał w 2013 roku.Ortodoncja zawsze była moją pasją a praca w Villa Nova Dental Clinic wśród najlepszych lekarzy ortodontów z zastosowaniem najnowocześniejszych metod leczenia ortodontycznego pozwala mi spełniać się zawodowo. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i sympozjach z zakresu ortodoncji. Prywatnie miłośnik sportów zimowych i zapalony motocyklista.
Czytaj więcej
Krajewska Monika

Krajewska Monika

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz technik dentystycznych na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Dyplom lekarza dentysty uzyskała w 2019 roku. W Elektoralna Dental Clinic zajmuje się stomatologią zachowawczą i estetyczną. W swojej pracy stawia na dokładność i precyzję. Poprzez indywidualne podejście do pacjenta pokazuje, że nowoczesna stomatologia może być przyjemna i bezbolesna. Prywatnie miłośniczka podróży i kotów.
Czytaj więcej
Majewski Piotr

Majewski Piotr

Jest absolwentem Akademii Medycznej w Białymstoku, dyplom lekarza dentysty otrzymał w 2000 roku. Posiada doskonałe umiejętności i gruntowną wiedzę z zakresu endodoncji. Specjalizuje się w stomatologii ogólnej. Główny obszar jego zainteresowań medycznych stanowi endodoncja (leczenie kanałowe) z użyciem mikroskopu.
Czytaj więcej
Mikołajczyk Filip

Mikołajczyk Filip

Specjalista chirurgii Szczękowo - twarzowej. Ukończył Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu (wydział Lekarski II). Podczas studiów między innymi Stypendysta Rektora UMP (stypendium dla najlepszych studentów) oraz Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii (PTSS Poznań). Po odbyciu stażu podyplomowego oraz zdaniu Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego (wynik mieszczący się w 10% najwyższych wyników w Kraju) rozpoczął specjalizację w dziedzinie chirurgii szczękowo - twarzowej w ramach rezydentury w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii. W 2022 roku złożył Państwowy Egzamin Specjalizacyjny i uzyskał tytuł specjalisty chirurga szczękowo - twarzowego. Uczestnik licznych szkoleń z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii i chirurgii rekonstrukcyjnej w Kraju i za granicą.
Czytaj więcej
Niedzielska-Widomska Agnieszka

Niedzielska-Widomska Agnieszka

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie, którą ukończyła w 2002r. z oceną celującą. W 2006r. na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie obroniła z wyróżnieniem rozprawę doktorską powstałą przy Zakładzie Rentgenodiagnostyki Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej uzyskują tytuł doktora nauk medycznych. W 2005r. rozpoczęła specjalizację z zakresu ortodoncji na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, którą ukończyła Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym uzyskując tytuł specjalisty ortodonty. Uczestniczka licznych szkoleń i konferencji z zakresu ortodoncji, członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego oraz Sekcji Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.
Czytaj więcej
Ostaszewska Katarzyna

Ostaszewska Katarzyna

Lekarz Stomatolog, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Z Elektoralna Dental Clinic związana od 2020. Zajmuje się protetyką, protetyką na implantach, estetyczną odbudową zębów (licówki). Zwolenniczka pracy zespołowej i kompleksowego podejścia do Pacjenta. W pracy ceni sobie kontakt z ludźmi. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach oraz szkoleniach praktycznych Każdego Pacjenta traktuje indywidualnie.
Czytaj więcej
Pawłowska Małgorzata

Pawłowska Małgorzata

lekarz stomatolog Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, którego dyplom uzyskała w 2007 roku. W latach 2007 – 2013 pracowała w Szpitalu Wojskowym w Poznaniu oraz Mazowieckim Centrum Stomatologii, współpracując jednocześnie w ramach indywidualnej praktyki stomatologicznej z prywatnymi gabinetami stomatologicznymi. W 2008 rozpoczęła szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją. Specjalizację zakończyła w 2012 roku egzaminem państwowym, uzyskując jeden z najlepszych wyników w Polsce. Systematycznie uczestniczy w konferencjach naukowych poświęconych tematyce endodoncji oraz stomatologii zachowawczej.
Czytaj więcej
Płatos Piotr

Płatos Piotr

Studia na wydziale lekarsko - dentystycznym Warszawskiej Akademii Medycznej ukończył w 2005 r. Od początku swojej kariery zawodowej przykładał dużą wagę do szczegółów stąd praca w powiększeniu. Lecząc swoich pacjentów pod mikroskopem skupia się na najmniejszych detalach. Z pasją i zaangażowaniem zajmuje się protetyką stomatologiczną, która to daje mu możliwość realizacji marzeń pacjentów o pięknym uśmiechu. Ceni sobie indywidualne podejście do każdego przypadku i otwartość na ciekawe pomysły. Podąża nieustannie za nowymi technologiami w stomatologii szukając nowych rozwiązań. Systematycznie uczestniczy w kursach na najwyższym krajowym i światowym poziomie. Prywatnie zapalony rowerzysta, biegacz i ciekawy świata podróżnik.
Czytaj więcej
Smolińska (Dral) Jarmila

Smolińska (Dral) Jarmila

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Dyplom lekarza dentysty uzyskała w 2018 roku. Uczestniczka licznych szkoleń i konferencji z zakresu ortodoncji, która stała się jej zawodową pasją. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.
Czytaj więcej
Świderska-Weremko Beata

Świderska-Weremko Beata

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Dyplom lekarza stomatologa uzyskała w 1998 roku. Jej pasją jest stomatologia estetyczna i zachowawcza. Poprawiając estetykę uśmiechu pacjentów, stara się wybierać jak najmniej inwazyjne metody. W swojej pracy do wykonywania licówek i zmian kształtu zębów wykorzystuje nowoczesne materiały kompozytowe. Profesjonalizm oraz kompetencje specjalistki przekładają się na zadowolenie pacjentów.
Czytaj więcej
Tyfa Edyta

Tyfa Edyta

Absolwentka Łódzkiej Akademii Medycznej. Dyplom lekarza stomatologa uzyskała w 1992 roku. Posiada drugi stopień specjalizacji z protetyki stomatologicznej. Uczestniczka wielu szkoleń i sympozjów z zakresu protetyki i implantologii. W naszej klinice zajmuje się głównie stomatologią estetyczną (licówki ceramiczne, korony pełnoceramiczne, odbudowa na implantach) oraz zaburzeniami zwarcia.
Czytaj więcej
Zanio-Kulaszewska Agnieszka

Zanio-Kulaszewska Agnieszka

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie – 2006 rok. Doktor nauk medycznych – obrona pracy z dziedziny endodoncji w 2014 roku, specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją – specjalizacja ukończona w 2012 r., specjalista ortodoncji – Państwowy Egzamin Specjalizacyjny zdany w 2021 roku – droga zawodowa związana z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym oraz Wojskowym Instytutem Medycznym. Od 2018 roku członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. W klinice Elektoralna zajmuje się leczeniem ortodontycznym. Prywatnie mama trzech wspaniałych córek i miłośniczka podróży.
Czytaj więcej
Ziomek-Rogacz Dominika

Ziomek-Rogacz Dominika

Ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny w 2010r. Przez 8 lat zdobywała doświadczenie w czeskiej Pradze pod okiem wybitnych lekarzy w renomowanej klinice ,co nauczyło ja holistycznego podejścia do pacjenta oraz precyzji pracy . Bierze udział w licznych kursach i szkoleniach w kraju i za granicą, Absolwentka Curriculum Akademii Dawsona . Obszar zainteresowań  to protetyka oraz stomatologia estetyczna , zawsze pełna empatii wobec swoich pacjentów . Prywatnie mama dwóch cudownych córek .
Czytaj więcej
Higiena i profilaktyka
Filipek Izabela

Filipek Izabela

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Doświadczenie zdobywałam w USA i w Polsce. Uczestniczka wielu kursów dokształcających z dziedziny profilaktyki stomatologicznej.
Czytaj więcej
Korgol Oliwia

Korgol Oliwia

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, licencjonowana higienistka stomatologiczna. Wciąż zwiększa swoje kwalifikacje oraz aktualizuje wiedzę poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach w zakresie stomatologii. Do pracy podchodzi z pasją, w swojej pracy koncentruje się na indywidualnym podejściu do pacjenta. Priorytetem jest zadowolenie oraz komfort pacjentów, a Dąży do tego, aby wizyty higienizacyjne były dla każdego pacjenta przyjazne, krok po kroku wyjaśnia przeprowadzane procedury stomatologiczne, a także procesy zachodzące w jamie ustnej. Jako higienistka wykonuje samodzielnie zabiegi higieny jamy ustnej, fluoryzacji oraz instruktaże higieny jamy ustnej. Pracuje także jako asysta z lekarzami różnych dziedzin stomatologii, min. ortodoncji. Prywatnie lubi podróżować, poznawać nowe miejsca oraz przebywać na łonie natury.
Czytaj więcej
Przyborska Iwona

Przyborska Iwona

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Doświadczenie i wiedzę zdobywała w Wielkiej Brytanii i w Polsce. Uczestniczyła w wielu kursach dokształcających w  dziedzinie profilaktyki.
Czytaj więcej
Terebieniec Katarzyna

Terebieniec Katarzyna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna Dyplom higienistki stomatologicznej uzyskała w 1999 roku, od tego momentu zajmuje się wykonywaniem zabiegów profilaktyczno – leczniczych w zakresie higieny jamy ustnej i edukacji zdrowotnej. W latach 2009 – 2014 prowadziła wykłady w Sopockich Szkołach Medycznych na kierunkach: Asysta Stomatologiczna i Higienistka Stomatologiczna. Swoją wiedzę nieustannie pogłębia uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach. W 2014 roku zawodowo związała się z Elektoralna Dental Clinic, w klinice zajmuje się wykonywaniem zabiegów higienizacyjnych.
Czytaj więcej
Fizjoterapia