Implanty

To może Cię zainteresować:

IMPLANTY WARSZAWA.

Inwestycja w siebie, to najlepszy biznes jaki mi wyszedł.

Steve Jobs

Nic tak nie szpeci naszej urody jak brak zęba zwłaszcza w przednim odcinku łuku zębowego. Zauważyli to już Majowie z Ameryki Środkowej, którzy kilkaset lat przed naszą erą uzupełniali braki zębów muszlami morskimi. Następnie była kość wołowa, żelazo, a potem nawet implant wykonany z 18-karatowego złota. I tak krok po kroku doszliśmy do roku 1960, kiedy to wszczepiono pierwszego implanta wykonanego z czystego tytanu. Ale nie tylko o urodę tu chodzi, ale przede wszystkim o zdrowie. Zaburzenie funkcji żucia, utrudnienia w jedzeniu i piciu, kompleksy, to wszystko sprawia, że problem braków uzębienia jest większy niż zazwyczaj pacjentowi się wydaje.

Dlatego implanty zębów to idealne rozwiązanie dla zdrowego uśmiechu.

To one dzięki trwałemu odtwarzaniu zęba przywracają blask uśmiechowi. Bo bez zęba słodko wygląda jedynie przedszkolak….

Już od ponad 30 lat implantologia pomaga milionom ludzi odzyskać utracone zęby i pozwala im przywrócić naturalny wygląd.

Procedura wszczepiania implantów nie wymaga hospitalizacji.

Przeprowadzana jest na jednej wizycie w znieczuleniu miejscowym i często jest mniej inwazyjnym zabiegiem od usunięcia zęba.

Stosowane dziś implanty dentystyczne to niewielkie tytanowe śruby, mające na celu zastąpić brakujący korzeń zęba. Materiałem powszechnie stosowanym jest tytan – biozgodny pierwiastek, którego organizm nie rozpoznaje jako ciało obce. Implant wraz z korona protetyczną, przymocowaną za pomocą łącznika do implantu, tworzy pełny ząb. Odbudowa uzębienia na implantach może dotyczyć pojedynczego zęba lub całości jamy ustnej. Umożliwia to poprawę estetyki, jak również usprawnia funkcję narządu żucia.

W Elektoralna Dental Clinic stosowane są tylko sprawdzone i przebadane systemy implantologiczne o najwyższej jakości. Przemawiają za tym wieloośrodkowe badania kliniczne przeprowadzane w wielu krajach Europy i USA. Posiadamy najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia – jako jedni z pierwszych w kraju zastosowaliśmy Piezosurgery – maksymalnie atraumatyczne zabiegi na kości z użyciem ultradźwięków. Wszystko to stanowi gwarancję i bezpieczeństwo dla naszych pacjentów.

Każdy Pacjent, nawet ten, u którego mamy do czynienia z granicznie małą ilością kości, może liczyć na rekonstrukcję implantami – dzięki zaawansowanym technikom zabiegowym z zakresu regeneracji kości. Należą do nich:

  • podniesienie dna zatoki szczękowej,
  • regeneracje kostne z użyciem biomateriałów,
  • osteodystrakcja.

Każdego, pełnego obaw Pacjenta możemy uspokoić…

ZABIEG WSZCZEPIANIA IMPLANTÓW ZĘBÓW JEST ZDECYDOWANIE MNIEJ TRAUMATYCZNY W PORÓWNANIU DO ZABIEGU USUNIECIA ZĘBA! GWARANTUJEMY PAŃŚTWU BEZBOLESNOŚĆ I PROFESJONALIZM NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.