Godziny pracy Pn - Pt: 9.00 - 21.00 Sobota: 9:00 - 15:00 | Phone22 620 21 40

LECZENIE BEZ STRACHU

SedacjaNarkoza

W Elektoralna Dental Clinic często mamy do czynienia z pacjentami, którzy bardzo boją się leczenia. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy usługę leczenia w sedacji, podtlentkiem azotu potocznie nazywanym gazem rozweselającym.

Metoda ta polega na wdychaniu mieszaniny podtlenku azotu i tlenu w stężeniu indywidualnie dobranym dla każdego pacjenta, dzięki czemu odczuwamy fizyczne odprężenie, uspokajamy się zachowując jednocześnie pełną świadomość.

Sedacja wziewna jest przyjazną i bardzo bezpieczną metodą walki ze stresem i brakiem tolerancji na ból.

Leczenie stomatologiczne w narkozie wbrew wielu opiniom jest zabiegiem bezpiecznym. Elektoralna Dental Clinic dysponuje pełnym zapleczem anestezjologicznym i jest w pełni dostosowana do wymogów i zaleceń związanych z bezpieczeństwem pacjenta. W trakcie narkozy nad pacjentem czuwa lekarz anestezjolog wraz z wykwalifikowaną pielęgniarką.

Narkoza rozpoczyna się od podania leków anestetycznych przez wkłutą do żyły specjalną igłę. Leki podawane są przez cały czas trwania zabiegu. Pacjent budzi się w chwili zaprzestania podawania leków. W trakcie narkozy prowadzone jest dokładne monitorowanie stanu pacjenta pozwalające na uniknięcie powikłań. W przypadku dzieci anestetyk podawany jest przez maseczkę założoną na twarz w celu uniknięcia paniki związanej z wkłuciem igły.

W trakcie jednej, trwającej nawet do kilku godzin wizyty – pacjent ma wykonane zaplanowane leczenie stomatologiczne bez stresu i bólu. Po skończonym leczeniu, pacjent pozostaje przez krótki czas w klinice pod opieką anestezjologa.

Zespół anestezjologiczny prowadzący narkozy w Elektoralna Dental Clnic wykonał już kilka tysięcy znieczuleń do zabiegów stomatologicznych. Informacje o kwalifikacji i sposobie przygotowania do leczenia stomatologicznego w znieczuleniu ogólnym pacjent otrzymuje w trakcie konsultacji.