Godziny otwarcia Pon - Pt: 9.00 - 21.00 Sobota: 9:00 - 15:00 | Phone22 620 21 40
  • pl
  • en
  • NASZE USŁUGI


    ELEKTORALNA DENTAL CLINIC oferuje swoim Pacjentom wszystkie dostępne rodzaje usług stomatologicznych. Używamy tylko skutecznych i sprawdzonych metod, jesteśmy także otwarci na innowacyjne sposoby leczenia stomatologicznego.

    Oferujemy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, pedodoncji, ortodoncji, protetyki, chirurgii stomatologicznej, implantologii, periodontologii i diagnostyki RTG.

    Chcemy, żeby Pacjent wiedział, że nad jego zdrowiem czuwają najlepsi specjaliści wszystkich specjalizacji ( stomatolodzy zachowawczy i dziecięcy, ortodonci, endodonci, periodontolodzy, protetycy, chirurdzy, implantolodzy), co jest niezmiernie ważne w przypadku konieczności interdyscyplinarnego leczenia Pacjenta. Dzięki temu, mając ze sobą bezpośredni kontakt, nasi lekarze mogą konsultować i wspólnie przygotowywać plan leczenia dla danego Pacjenta, a to z kolei pozwala na osiągnięcie najlepszych wyników całego leczenia. Profesjonalnie przygotowany personel pomoże z uśmiechem, bez strachu i bezboleśnie przejść przez wszystkie zabiegi. U nas każdy pacjent poczuje się wyjątkowo, jak gwiazda!