Godziny otwarcia Pon - Pt: 9.00 - 21.00 Sobota: 9:00 - 15:00 | Phone22 620 21 40
 • pl
 • en
 • Metamorfoza stomatologiczna Agnieszka Bartoszewska

  Agnieszka Bartoszewska to kochająca mama trójki wspaniałych dzieci. W wieku 42 lat postanowiła przejść metamorfozę aby znów poczuć się młodo i odzyskać wiarę w siebie. Pani Agnieszka chciała być piękna również dla swojego młodszego o 9 lat męża. Przed wykonanymi przez naszych specjalistów zabiegami powiedziała: ,,Największym problemem są moje zęby, ilekroć oglądałam „Metamorfozy” z największą uwagą i zazdrością patrzyłam na zmiany związane z uzębieniem…”

  Zabiegi wykonane w Elektoralna Dental Clinic:

  • higiena;
  • leczenie przyzębia metodą stosowaną przez dr Dżuliettę Kiworkową;
  • leczenie zachowawcze licznych ubytków próchnicowych (przygotowanie do ortodoncji);
  • ortodoncja, aparat górny i dolny – SYSTEM DAMON;
  • frenulotomia (podcięcie wędzidełka wargi górnej).

  Poniżej zamieszczamy podziękowania Pani Agnieszki przesłane do kliniki Elektoralna Dental Clinic!

  Dziękujemy w imieniu dr Dżulietty Kiworkowej i całego teamu EDC za te piękne słowa oraz życzymy powodzenia i wiele uśmiechu każdego dnia!

  “Chciałabym bardzo serdecznie podziękować i wyrazić swój podziw dla całego zespołu Elektoralna Dental Clinic. Pani Doktor Barbarze Cieślikowskiej – za delikatność, pomoc, dokładność i ciepło, Panu Doktorowi Rafałowi Brandtowi  – za troskę, precyzję, Panie Doktorze, w moich oczach jest Pan CUDOTWÓRCĄ :), Pani Paulinie Mintzberg-Wachowicz – za otuchę, uśmiech i fachowość, oraz oczywiście wspaniałej, pełnej ciepła Doktor Dżulietcie Kiworkowej, która w swojej pracy kieruje się prawdziwym, wielkim sercem, chęcią niesienia pomocy nie tylko takim osobom jak ja – ale przede wszystkim dzieciom, które w moim życiu odgrywają najważniejszą rolę.
  W Elektoralna Dental Clinic spotkałam się z wielką dawką ciepła i uśmiechu począwszy do Pań pracujących w recepcji, które nigdy nie zapomniały przypomnieć o licznych wizytach i pań dbających o porządek, które dodawały odwagi i sprawiały, że nawet w poczekalni zawsze świeciło słońce.
  Dzięki całemu zespołowi Elektoralna Dental Clinic mogę z pełną świadomością powiedzieć, że wizyty u stomatologa mogą być przyjemnością. Przesyłam serdeczne DZIĘKUJĘ i uśmiecham się szeroko – dziś już się tego uśmiechu nie wstydzę, dzięki wspaniałym lekarzom z Elektoralna Dental Clinic. Lekarzom, którzy spełnili moje marzenie o pięknych zębach.”