5 października, 2016

Wiesława Drozdowska

Pani Wiesława Drozdowska przeszła swoją metamorfozę razem z siostrą bliźniaczką Barbarą Długokęcką. Życie nie szczędziło jej stresów. Utrata jednego z synów trwale odcisnęła na niej piętno.
10 września, 2016

Barbara Długokęcka

Córka Pani Basi jest wielką fanką Metamorfoz. Natchniona przemianami uczestników programu postanowiła odmienić życie swojej mamy.
14 sierpnia, 2016

Beata Świerzbiołek

Beata Świerzbiołek jest szczupłą blondynką, która jeszcze niedawno nie potrafiła uwierzyć w to, że może wyglądać pięknie.
14 sierpnia, 2016

Beata Skórska

Życie 48 letniej Beaty Skórskiej nie było usłane różami. Od czasu rozwodu nie potrafiła ułożyć sobie życia.
14 lipca, 2016

Agnieszka Bartoszewska

Agnieszka Bartoszewska to kochająca mama trójki wspaniałych dzieci. W wieku 42 lat postanowiła przejść metamorfozę aby znów poczuć się młodo i odzyskać wiarę w siebie.
14 czerwca, 2016

Anna Krajewska

Anna Krajewska jest 35-letnią łodzianką wychowującą dwójkę nastolatków. Trzy lata temu życie Pani Ani zmieniło się o 180 stopni - poznała wspaniałego mężczyznę.
14 maja, 2016

Aneta Gierszewska

Aneta Gierszewska jest 38-letnią mieszkanką Legionowa. Przez ostatnie 6 lat życie Anety było podporządkowane wychowywaniu niepełnosprawnego syna.
17 kwietnia, 2016

Iwona Ziemkiewicz

Iwona Ziemkiewicz pochodzi z Warszawy. Jest osobą która całe swoje życie poświęca dzieciom. Zgłaszając się do programu chciała poprawić swój wygląd by lepiej czuć się we własnej skórze.
17 marca, 2016

Izabella Bienias

Czterdziestoletnia Izabella Bienias by wziąć udział w Metamorfozach przyjechała do nas z Gdyni. Od ośmiu lat, boryka się z ciężką chorobą - cukrzycą.
17 lutego, 2016

Henryka Dorocinkowska

Henryka Dorocinkowska skończyła 51 lat i pochodzi z Kalisza. Zawodowo jest pielęgniarką i pomaga innym w domu pomocy społecznej. Ma dwie dorosłe córki i nastoletniego syna.
17 stycznia, 2016

Izabella Wojcieska

Pani Izabela ma 34 lata i na co dzień pracuje jako instruktorka fitness. Nasza bohaterka jest mamą dwóch chłopców.
17 grudnia, 2015

Aleksandra Bogucka

„Ostatnia deska ratunku” - tym dla Pani Aleksandry był udział w projekcie Metamorfozy. Pacjentka zgłosiła się do kliniki ze zdiagnozowaną anoreksją.