Godziny otwarcia Pon - Pt: 9.00 - 21.00 Sobota: 9:00 - 15:00 | Phone22 620 21 40
 • pl
 • en
 • KONKURS

  kiworkowa-beauty-clinic

  UWAGA KONKURS !

  Wygraj zabieg na twarz.

  Aby wziąć udział w konkursie należy:

  – polubić nasz profil na FB

  – udostępnić post

  – dodać w komentarzu „BEAUTY”

   

  Do wygrania zabieg medycyny estetycznej wykonany przez specjalistów Kiworkowa Beauty Clinic, polegający na podaniu osocza bogatopłytkowego w celu naturalnego odmłodzenia i regeneracji skóry.

  Rozstrzygnięcie do 31.01.2017.

  ZAPRASZAMY

  Regulamin konkursu:

  1.Organizatorem konkursu oraz fundatorem nagród jest Elelktoralna Dental Clinic i Kiworkowa Beauty Clinic sp. J. z siedzibą w Warszawie ul. Elektoralna 28 00 – 892 Warszawa.
  2. Konkurs odbywa się wyłącznie na tablicy Organizatora.
  3. Konkurs rozpoczyna się z dniem 16-01-2017, a jego zakończenie nastąpi w dniu 31-01.2017.
  4. Uczestnikiem konkursu może być każdy, kto polubił stronę Elektoralna Dental Clinic/Kiworkowa Beauty Clinic oraz posiada ukończone 18 lat. Pracownicy oraz osoby z najbliższej rodziny Organizatora są wyłączone z udziału w konkursie.
  5. Aby wziąć udział w Konkursie należy:
  – polubić stronę Elektoralna Dental Clinic/Kiworkowa Beauty Clinic
  – udostępnić post konkursowy wraz ze zdjęciem
  – dodać w komentarzu słowo „Beauty”
  6. Zwycięzca zostanie wyłoniony drogą losowania. Ogłoszenie Zwycięzcy nastąpi w dniu 01-02-2017 na tablicy Organizatora. Liczba Zwycięzców: jeden.
  7. Wygraną jest zabieg podania osocza bogatopłytkowego w wybraną okolicę skóry twarzy, dekoltu lub głowy.

  8. Warunkiem uzyskania nagrody jest brak przeciwwskazań do wykonania zabiegu.

  9. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie prawidłowych danych Uczestnika. Nagrody nie można przekazać osobie trzeciej, ani wymienić jej na równowartość pieniężną.
  10. Zgłaszając się do konkursu Uczestnik wyraża swoją zgodę na publicznie ogłoszenie wyników. Wzięcie udziału jest automatycznym wyrażeniem zgody na umieszczenie danych osobowych takich jak imię i nazwisko (lub „nick name” używany przez uczestnika konkursu na jego profilu) przez Organizatora konkursu na jego tablicy.
  11. Zwycięzca zobowiązany jest do zgłoszenia się i odbioru nagrody w terminie 14 dni od daty ogłoszenia. W przeciwnym przypadku nagroda przechodzi na własność Organizatora.
  12. Osoby biorące udział w Konkursie wyrażają zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie danych osobowych przez Elektoralna Dental Clinic i Kiworkowa Beauty Clinic sp. J. z siedzibą ul Elektoralna 28 00 – 892 Warszawa.

  Czytaj  Najważniejszy jest dla nas Pacjent!

  13. Facebook.comnie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek działania związane z organizacją konkursu na łamach serwisu.