Godziny otwarcia Pon - Pt: 9.00 - 21.00 Sobota: 9:00 - 15:00 | Phone22 620 21 40
 • pl
 • en
 • Dawid Woliński 4 Julia

  Z myślą o dzieciach, młodzieży a także osobach starszych i niepełnosprawnych, wiceprezes Fundacji Wiewiórki Julii Emma Kiworkowa wraz z Dawidem Wolińskim stworzyli wyjątkową kolekcję koszulek inspirowaną hasłem „I can and I will”. Sentencja, której wydźwięk ma uzmysłowić nam, że nie ma rzeczy niemożliwych. Los drugiego człowieka leży w naszych rękach. Pomoc niesiona przez nas w newralgicznych obszarach ludzkiego życia potrafi zdziałać cuda.

  Dawid Woliński o całej akcji mówi tak:
  „W życiu są sprawy, które nie wymagają komentarza. Cokolwiek robiłem zawsze determinowała mnie pasja i chęć działania. Moje projekty to wynik zaangażowania i bezustannej wiary w człowieka oraz jego możliwości. Chciałbym byście z podobną energią włączyli się ze mną w tę akcję. Zróbmy to razem i pokażmy, że dzieci są dla nas dobrem najważniejszym.”
  Całkowity dochód ze sprzedaży t-shirtów zostanie przeznaczony na działania Fundacji Wiewiórki Julii. Ktoś kiedyś powiedział, że dobro wraca, wierzę, że to prawda, dlatego zachęcamy Was do wsparcia tej inicjatywy.
  Cena: 150zł./szt.
  Chcesz kupić koszulkę? Napisz do nas!
  sklep@wiewiorkajulia.pl
  zadzwoń: +48 784 968 736
  lub przyjedź:
  Elektoralna Dental Clinic, ul. Elektoralna 28,00-892 Warszawa
  Elektoralna Dental Clinic, ul. Marconich 3 lok. E, 02-954 Warszawa
  Więcej informacji – www.wiewiorkajulia.pl
  Czytaj  Nasza higienistka Paulina Mintzberg-Wachowicz członkiem Zarządu Sekcji Profilaktyki i Promocji Zdrowia PTS