Godziny otwarcia Pon - Pt: 9.00 - 21.00 Sobota: 9:00 - 15:00 | Phone22 620 21 40
 • pl
 • en
 • Białe Wtorki – dni dedykowane Wybielaniu Zębów.

  Piękny uśmiech i zdrowe, białe zęby były już w czasach pierwotnych były jednym z podstawowych wyznaczników atrakcyjności. Dla naszych przodków oznaczały po prostu zdrowie, dobre geny i te preferencje są w nas silnie zakorzenione do dziś. Inna sprawa, że w dawnych epokach już sam fakt posiadania zębów był powodem do uznania kogoś za piękność lub bardzo nadobnego młodzieńca. Obecnie piękny uśmiech i białe zęby są także synonimem statusu społecznego, sukcesu i siły witalnej.

  Moda na wybielanie zębów – Hollywood Smile i Klinika Gwiazd.

  Moda na śnieżnobiały uśmiech przybrała na sile w latach 20-tych, gdy standardy piękna dyktowało Hollywood. To wtedy przedsiębiorcy zintensyfikowali wysiłki, by znaleźć sposób na szybkie wybielenie zębów. Kino było rozrywką masową. Jako, że filmy były czarno – białe i początkowo kręcone przy dziennym świetle, potrzebny był duży kontrast, by uśmiech bohaterów był widoczny na ekranie. Zęby musiały być w kolorze White. Aktorzy nosili specjalne nakładki. Modę tę przejęła ulica, której marzeniem stał się „Hollywood Smile”. Zatem to gwiazdy ustanowiły modę na białe zęby. Jako, że Elektoralna Dental Clinic często jest nazywana „Kliniką Gwiazd”, nie mogło zabraknąć tej procedury w naszym portfolio.    

  Bezpieczne wybielanie zębów.

  Dr Dżulietta Kiworkowa przykłada ogromną wagę do bezpieczeństwa i zdrowia pacjentów, zatem możecie liczyć w naszej Klinice na profesjonalnych stomatologów. Określenie „Dobry dentysta” oznacza  specjalistę, który jest wykształcony i wciąż swoją wiedzę pogłębia oraz podchodzi do pacjenta holistycznie. W Elektoralna Dental Clinic pracują lekarze z wszystkich specjalności, zatem możecie czuć się bezpiecznie na fotelu stomatologicznym, bo Wasze zęby zostaną profesjonalnie przygotowane do zabiegu wybielania.

  Białe Wtorki – na czym polegają

  Jako, że aż 92% Polaków marzy o śnieżnobiałym uśmiechu, postanowiliśmy położyć większy nacisk na tę właśnie procedurę. Ideały piękna promowane przez media społecznościowe i gwiazdy sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na wybielenie zębów, co spektakularnie i w krótkim czasie zmienia uśmiech. Dla 1/5 respondentów motywacją do skorzystania z tego zabiegu jest możliwość nabrania pewności siebie, zaś dla 9% – chęć zrobienia dobrego wrażenia na innych [1].

  Dlatego we wtorki Focus na Wybielaniu  Zębów! Tylko w Białe Wtorki koszt tego zabiegu jest niższy od ceny regularnej o 17%.

  [1] Badanie SW Research na zlecenie marki Rapid White „Polacy a wybielanie zębów”, styczeń 2019