Godziny otwarcia Pon - Pt: 9.00 - 21.00 Sobota: 9:00 - 15:00 | Phone22 620 21 40
 • pl
 • en
 • Agnieszka Bartoszewska

  Zabiegi wykonane w Elektoralna Dental Clinic:

  Poniżej zamieszczamy podziękowania Pani Agnieszki przesłane do kliniki Elektoralna Dental Clinic!

  Dziękujemy w imieniu dr Dżulietty Kiworkowej i całego teamu EDC za te piękne słowa oraz życzymy powodzenia i wiele uśmiechu każdego dnia!

  „Chciałabym bardzo serdecznie podziękować i wyrazić swój podziw dla całego zespołu Elektoralna Dental Clinic. Pani Doktor Barbarze Cieślikowskiej – za delikatność, pomoc, dokładność i ciepło, Panu Doktorowi Rafałowi Brandtowi i – za troskę, precyzję, Panie Doktorze, w moich oczach jest Pan CUDOTWÓRCĄ :), Pani Paulinie Mintzberg-Wachowicz – za otuchę, uśmiech i fachowość, oraz oczywiście wspaniałej, pełnej ciepła Doktor Dżulietcie Kiworkowej, która w swojej pracy kieruje się prawdziwym, wielkim sercem, chęcią niesienia pomocy nie tylko takim osobom jak ja – ale przede wszystkim dzieciom, które w moim życiu odgrywają najważniejszą rolę.
  W Elektoralna Dental Clinic spotkałam się z wielką dawką ciepła i uśmiechu począwszy do Pań pracujących w recepcji, które nigdy nie zapomniały przypomnieć o licznych wizytach i pań dbających o porządek, które dodawały odwagi i sprawiały, że nawet w poczekalni zawsze świeciło słońce.
  Dzięki całemu zespołowi Elektoralna Dental Clinic mogę z pełną świadomością powiedzieć, że wizyty u stomatologa mogą być przyjemnością. Przesyłam serdeczne DZIĘKUJĘ i uśmiecham się szeroko – dziś już się tego uśmiechu nie wstydzę, dzięki wspaniałym lekarzom z Elektoralna Dental Clinic. Lekarzom, którzy spełnili moje marzenie o pięknych zębach.”

  Czytaj  Bożena Korytek